Biz Kimiz?

Firmamız 1979 yılından beri babadan oğla faliyet göstermektedir.

Hakkımızda

Firmamız üstün kalite ve servis anlayışıyla , profesyonel yönetim sistemiyle hizmet vermektedir. Firmamız kurucularının ve çalışanlarının sektörde ki uzun tecrübeleri ve ürünlerimizin yüksek standartları sayesinde, firmamız Orta Doğu da birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Ürünlerimiz: Ekmek Tavası (Düz Delikli), Alüminyum Pizza Tepsisi, Alüminyum Kesme Tepsi, Alüminyum Köşeli Yemek Tepsileri, Alüminyum Köşeli Baklava Tepsileri, Alüminyum Künefe Tepsileri, Alüminyum Poğaça ve Börek Tepsileri, Alüminyum Yuvarlak Baklava Tepsileri, Alüminyum İnce Yuvarlak Tepsi, Alüminyum İnce Baklava Tepsi, Alüminyum Yuvarlak Tepsi, Alüminyum Disk, arasında bulunmaktadır.

Dünya pazarında birçok ülkeye üretim ihracatı gerçekleştiren firmamız bu ülkeler arasında; Almanya , İsviçre , Fransa , Kosova , Arnavutluk , Portekiz , Danimarka , Hollanda , Arabistan, Kıbrıs , Irak , İran , Suriye , gibi birçok ülkeye ihracatımız mevcuttur. 

Şirketimiz yönetim ,üretim AR-GE ve Pazarlama kadrosu ile müşterilerinin her türlü taleplerine cevap verebilme ve isteğe uygun yeni ürünleri hızlıca satışa sunma becerisine sahiptir. 

Şirketimizin kalite politikası ; müşteri memnuniyetini esas alan , yüksek kaliteli ürün ve tecrübeli servis hizmetleri ile gelişimimizi devam ettirmektir. 

Sürekli gelişimi hedefleyen firmamız bu konuda siz değerli müşterilerimizin görüş ve önerilerine öncelik vermektedir. İhtiyaç duyduğunuz ürünlerimiz için sizlerle birlikte çalışmaktan büyük memnuniyet duyarız.Her türlü istek ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz…

Misyonumuz

Misyonumuz; Saygın bir kurum kültürü çerçevesinde, operasyonel verimlilik içerisinde ülke sanayisinin güçlü aktörlerinden biri olmak ve bu değeri istikrar ile güven içerisinde geleceğe taşımak için durmaksızın çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; Marka olmak! Biz gerek yatırımlarımızda gerekse de tüm iş süreçlerimizde marka ruhunu yaşıyoruz. Bunun için tüm ürünlerimizde kalite çıtalarını en yukarıya koyuyoruz. Dünyanın marka gruplarından biri olmak için ise durmaksızın çalışıyoruz.